وبلاگ

قوانین

شرايط و قوانين استفاده از سرويس‌ها و خدمات بازرگانی شریعتی

 

کاربر گرامي لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات ما به دقت ملاحظه فرماييد.

ورود کاربران به وب‏‌سايت هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط بازرگانی شریعتی به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات  است. توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين از سوي کاربر است.

لازم به ذکر است شرايط و قوانين مندرج، جايگزين کليه توافق‏‌هاي قبلي محسوب مي‏‌شود.

قوانين عمومي

توجه داشته باشيد کليه اصول و رويه‏‌هاي بازرگانی شریعتی منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر است. در صورتي که در قوانين مندرج، تغييراتي در آينده ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود و شما توافق مي‏‌کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير است.

تعريف مشتري يا کاربر

مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با اطلاعات کاربري خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات بازرگانی شریعتی اقدام نمايد.

 ارتباطات الکترونيکي

هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات ما استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌هاي الکترونيکي) به درخواست شما پاسخ دهیم.

همچنين جهت اطلاع رساني رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه امکان دارد بازرگانی شریعتی براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد.

سياست‏‌هاي رعايت حريم شخصي

بازرگانی شریعتی به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند.

ما متعهد مي‏‌شویم در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کنیم و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را، توسعه دهیم. در واقع با استفاده از سايت بازرگانی شریعتی ، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي‏‌دهيد.

همه مطالب در دسترس از طريق هر يک از خدمات بازرگانی شریعتی ، مانند متن، گرافيک، آرم، آيکون دکمه، تصاوير، ويدئوهاي تصويري، موارد قابل دانلود و کپي، داده‌ها و کليه محتواي توليد شده توسط بازرگانی شریعتی جزئي از اموال  محسوب مي‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود و در دسترس در انحصار بازرگانی شریعتی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبي، حق پيگرد قانوني را براي بازرگانی شریعتی محفوظ مي‏‌دارد. علاوه بر اين، اسکريپت‌ها، و اسامي خدمات قابل ارائه از طريق هر يک از خدمات ايجاد شده توسط بازرگانی شریعتی و علائم تجاري ثبت شده نيز در انحصار بازرگانی شریعتی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاري پيگرد قانوني دارد.

کاربران جهت برقراري ارتباط، تنها مي‏‌توانند از آدرس‌‏هاي ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاري به معني روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناي تعطيلات عمومي در ايران است و کليه سفارش‏‌هاي ثبت شده در طول روزهاي کاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي‌‏شوند.

– کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده در سايت بازرگانی شریعتی به وسيله ارسال کد سفارش از طريق پيام کوتاه و پيش فاکتور از طريق ايميل،  در صف پردازش قرار مي‏‌گيرند بازرگانی شریعتی همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را انجام مي‌دهد. با وجود اين، در صورتي که موجودي محصولي در سایت به پايان برسد، حتي پس از اقدام مشتري به سفارش‌‏گذاري، حق کنسل کردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش براي بازرگانی شریعتی محفوظ است و يا مشتري مي‏‌تواند به جاي کالاي به اتمام رسيده،  محصول ديگري را جايگزين کند

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهايي سبد خريد مانند اتمام موجودي کالا يا انصراف مشتري، مبلغ  پرداخت شده طي 24 الي 72 ساعت کاري به حساب مشتري واريز خواهد شد.

– بازرگانی شریعتی مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش‌‏گيري جديد، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گيري، پردازش و ارسال مي‌‏شود. حق قطع فروش کليه و يا بخشي از محصولات به هر دليلي مانند اتمام موجودي کالا بدون اطلاع قبلي، براي بازرگانی شریعتی محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قيمت  و ارزش ريالي کالاهاي موجود در سايت بازرگانی شریعتی ،  حق بلا اثر نمودن سفارش و خريد انجام شده توسط مشتري، براي بازرگانی شریعتی محفوظ استدر اسرع وقت وجوه دريافتي را به حساب اعلام شده توسط مشتري واريز و عودت مي‌نمايد و مشتري با ورود به سايت بازرگانی شریعتی مي‌پذيرد از اين امر آگاهي داشته و در اين خصوص ادعايي نخواهد داشت.

– کاربران بايد هنگام سفارش کالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور کامل تکميل کنند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود. مشتريان مي‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگري را براي تحويل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پيش پرداخت شده باشد، تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا بايد کارت شناسايي همراه داشته باشد

– با توجه به ثبت سيستمي سفارش، به هيچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد يا تغيير مشخصات آن از جمله تغيير فاکتور حقيقي به حقوقي وجود ندارد. بنابراين لازم است مشتريان هنگام ثبت سفارش، نسبت به اين مساله دقت لازم را داشته باشند .

خسارت در هنگام حمل و نقل

آسيب‏‌هاي ناشي از حمل و نقل بايد در عرض 24 ساعت کاري پس از تحويل سفارش به خدمات پس از فروش بازرگانی شریعتی اطلاع داده شود 

 کالاهای قابل برگشت و تعویض

  1.      کالاهای دارای نقص به لحاظ ظاهری.
  2.      کالاهایی که با سفارش شما مطابقت ندارد.
  3.      کالاهایی که مشخصات ظاهری آنها با اطلاعات درج شده در سایت تطابق ندارد.
  4.      کالاهای تاریخ مصرف گذشته.
  5.      کالاهای تحویل شده در خارج از تاریخ تحویل

  محتوا

بازرگانی شریعتی نهايت تلاش و دقت را در راستاي ارائه تمامي سرويس‌‏هاي خود مي‏‌کند و به منظور توليد محتوا از منابع و مراجع اصيل و نيز شرکت‏‌هاي سازنده محصولات استفاده مي‏‌کند. لازم به ذکر است بازرگانی شریعتی تضمين نمي‏‌کند که توصيفات محصول و يا ديگر مطالب مندرج در سايت عاري از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط بازرگانی شریعتی داراي هر گونه مغايرت با اطلاعات درج شده در سايت است تنها راه حل، برگشت کالا با رعایت قوانین درج شده می باشد.

سياست قيمت گذاري

 سياست قيمت‌‏گذاري در بازرگانی شریعتی مبتني بر اصول مشتري مداري و احترام به حقوق مصرف کننده است. قيمت‏‌هاي ارائه شده براي کالاها در بازرگانی شریعتی قيمت‏‌هاي خرده فروشي است که غالباً توسط توليد‏کننده و يا تامين‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعيين شده است و ساير کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنين کالاهاي مشابه در بازار تعيين قيمت مي‌‏شوند

 با نهايت احترام به کاربران و با توجه به طيف گسترده سبد محصولات، بازرگانی شریعتی نمي‌تواند قيمت و موجودي نهايي کالاها را قبل از سفارش گذاري به صورت قطعي اعلام نمايد. در مواردي بسيار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هايي در بازار و يا اشتباه در قيمت‌‏گذاري، اگر سفارشي قابل تحويل نباشد، بازرگانی شریعتی موظف است در اسرع وقت اين موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نمايد. لازم به ذکر است در صورتي که کالايي پس از ثبت سفارش شامل کاهش قيمت شود، سفارش به روز رساني و قيمت جديد اعمال مي‏‌شود. هزينه‏‌هاي ارسال کالا بسته به شرايط سفارش که در فرم سبد خريد اطلاع‌ ‏رساني مي‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود

 

بازرگانی شریعتی خود را ملزم به رعايت حريم شخصي کاربران مي‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طريق کانال‏‌هاي ارتباطي ذکر شده با ما در ميان بگذاريد

دیدگاهتان را بنویسید